POLSKA SIEĆ TAXI 19 123

Polska Sieć Taxi 19 123 to najnowocześniejszy system rozliczeń bezgotówkowych adresowany zarówno do klienta „biznesowego” jak            i indywidualnego, przynoszący wymierne korzyści. Posługując się jednym, prostym numerem telefonu w każdym mieście wojewódzkim -19 123; podróżujesz bez gotówki, co ułatwia rozliczenie oraz zapewnia wygodę przejazdu; dokonujesz opłaty na podstawie wystawianego raz w miesiącu zestawienia kursów i faktury, bez konieczności zbierania licznych paragonów; generujesz oszczędności związane z księgowaniem przejazdów i skracasz czas rozliczania kosztów transportu; monitorujesz wydatki on-line, po zalogowaniu się do strony www, ustalasz limity przejazdów.

ZAPRASZAMY DO TAKSÓWKI

To wygodne rozwiązanie zostało już docenione przez wielu naszych Klientów. Również jako jedyna firma w Opolu korzystamy z nowoczesnej aplikacji RT3000TAXI, dzięki której używanie tradycyjnych radiostacji zostało sprowadzone wyłącznie do roli pomocniczej.

Czym jest aplikacja RT3000TAXI? W największym skrócie: to rozwiązanie, dzięki któremu ruch każdej z naszych taksówek jest widoczny na pulpicie obsługiwanym przez dyspozytornię. Sprawia ono m.in., że zarówno kierujący jak i Klienci naszych taksówek mogą się czuć w nich bezpieczniej a szybka komunikacja z dyspozytorem jest ułatwiona nieporównywalnie      z tradycyjnym sposobem porozumiewania się poprzez radiostację. Dzięki swoim walorom, aplikacja pozwala też na optymalnie szybkie dotarcie do Klienta.

Zamawiając usługę za pomocą numeru (77) 1-919-1, 19 123 lub 601 500 919 lub mobilnej aplikacji PST19123 Klienci otrzymują powiadomienie sms-em, jaka taksówka (marka, kolor, numer boczny) została wysłana do realizacji ich zamówienia. Po dojeździe pod wskazany adres, za pomocą aplikacji RT3000TAXIdo Klienta zostaje wysłany automatycznie sms powiadamiający o tym, że taksówka już czeka.

Również te wprowadzone rozwiązania zaskarbiły nam uznanie Klientów i sprawiają, że grono osób korzystających z usług „Radio Taxi 919” systematycznie się poszerza. W naszych taksówkach mogą Państwo być pewni miłej i sprawnej obsługi. Ceny skalkulowane są tak, aby były jak najbardziej przystępne, w wielu taksówkach można płacić kartą. Posiadamy duże i bezpieczne samochody; dbamy, aby ich stan techniczny był jak najlepszy. Samochody są systematycznie wymieniane, zaś w ostatnich miesiącach nasza flota uległa znaczącemu powiększeniu. Nasze bogate doświadczenie w świadczeniu usług taksówkowych jest gwarancją dobrze wykonanych zleceń.

Czym jest Polska Sieć Taxi?

Polska Sieć Taxi to innowacyjna usługa polegająca na zamawianiu taxi przez Twój Smartfon. Zainstaluj aplikację i zamawiaj taksówki w każdym miejscu w Polsce. Śledź lokalizację kierowców na swoim ekranie w telefonie.