O nas Radio TAXI 919 Opole

ĆWIERĆ WIEKU Z MIESZKAŃCAMI REGIONU

Zapewne wielu z Państwa pamięta jeszcze czasy, gdy numer „919” był najpopularniejszym, pod którym zamawiało się taksówkę w Opolu. Stąd też obecność numeru „919” w nazwie naszej korporacji, nawiązująca do początków działalności „Radia Taxi 919 Opole”. Dziś, gdy numery trzycyfrowe są zastrzeżone dla telefonów alarmowych, można zamówić naszą taksówkę poprzedzając „919” jedynką z przodu i dokładając ją na końcu. Obecnie wybieramy więc: 1-919-1.

 

„Radio Taxi 919 Opole” jest najstarszą korporacją taksówkową w Opolu utworzoną po przełomie 1989 roku. Swoją działalność rozpoczęła 12 grudnia 1991 r., w roku bieżącym obchodzimy więc jubileusz 25-lecia działalności, służąc przez ten czas nieprzerwanie mieszkańcom naszego regionu. W ciągu minionego ćwierćwiecza zyskaliśmy grono wiernych Klientów, a także Przyjaciół, którzy nadal korzystają z naszych usług. Cieszy nas zaufanie, jakim Państwo nas obdarzają, powierzając zadania tak odpowiedzialne, jak choćby dowóz do szkół dzieci. Staramy się wykonywać te zlecenia jak najrzetelniej, rozumiejąc doskonale, że w czasach, gdy wszyscy jesteśmy zapracowani, pomoc w postaci sprawnego dowozu latorośli czy robieniu codziennych zakupów bywa istotnym odciążeniem.

 

Z NAMI BEZ GOTÓWKI

 

Zachęcamy do korzystania z Systemu Polskiej Sieci Taxi! Zaloguj się na swoje konto już teraz i przejmij kontrolę oraz zamawiaj usługi online!

 

Zaloguj się

 

Pragnąc sprostać wyzwaniom współczesnego rynku przewozów osobowych nasza firma zdecydowała się na wprowadzenie ważnych innowacji opartych o najnowsze technologie z zakresu IT. Z satysfakcją informujemy, że jesteśmy partnerem Polskiej Sieci Taxi, co umożliwia m.in. zamówienie taksówki na terenie całego kraju za pomocą numeru PST-19123, oraz mobilnej aplikacji o tej samej nazwie.

 

Polska Sieć Taxi 19 123 to najnowocześniejszy system rozliczeń bezgotówkowych adresowany zarówno do klienta „biznesowego” jak i indywidualnego, przynoszący wymierne korzyści. Posługując się jednym, prostym numerem telefonu w każdym mieście wojewódzkim -19 123; podróżujesz bez gotówki, co ułatwia rozliczenie oraz zapewnia wygodę przejazdu; dokonujesz opłaty na podstawie wystawianego raz w miesiącu zestawienia kursów i faktury, bez konieczności zbierania licznych paragonów; generujesz oszczędności związane z księgowaniem przejazdów i skracasz czas rozliczania kosztów transportu; monitorujesz wydatki on-line, po zalogowaniu się do strony www, ustalasz limity przejazdów.

 

ZAPRASZAMY DO TAKSÓWKI

To wygodne rozwiązanie zostało już docenione przez wielu naszych Klientów. Również jako jedyna firma w Opolu korzystamy z nowoczesnej aplikacji RT3000TAXI, dzięki której używanie tradycyjnych radiostacji zostało sprowadzone wyłącznie do roli pomocniczej.

 

Czym jest aplikacja RT3000TAXI? W największym skrócie: to rozwiązanie, dzięki któremu ruch każdej z naszych taksówek jest widoczny na pulpicie obsługiwanym przez dyspozytornię. Sprawia ono m.in., że zarówno kierujący jak i Klienci naszych taksówek mogą się czuć w nich bezpieczniej a szybka komunikacja z dyspozytorem jest ułatwiona nieporównywalnie z tradycyjnym sposobem porozumiewania się poprzez radiostację. Dzięki swoim walorom, aplikacja pozwala też na optymalnie szybkie dotarcie do Klienta.

 

Zamawiając usługę za pomocą numeru (77) 1-919-1, 19 123 lub 601 500 919 lub mobilnej aplikacji PST19123 Klienci otrzymują powiadomienie sms-em, jaka taksówka (marka, kolor, numer boczny) została wysłana do realizacji ich zamówienia. Po dojeździe pod wskazany adres, za pomocą aplikacji RT3000TAXI do Klienta zostaje wysłany automatycznie sms powiadamiający o tym, że taksówka już czeka.

 

Również te wprowadzone rozwiązania zaskarbiły nam uznanie Klientów i sprawiają, że grono osób korzystających z usług „Radio Taxi 919” systematycznie się poszerza. W naszych taksówkach mogą Państwo być pewni miłej i sprawnej obsługi. Ceny skalkulowane są tak, aby były jak najbardziej przystępne, w wielu taksówkach można płacić kartą. Posiadamy duże i bezpieczne samochody; dbamy, aby ich stan techniczny był jak najlepszy. Samochody są systematycznie wymieniane, zaś w ostatnich miesiącach nasza flota uległa znaczącemu powiększeniu. Nasze bogate doświadczenie w świadczeniu usług taksówkowych jest gwarancją dobrze wykonanych zleceń.

 

Oferta naszej firmy obejmuje:

 1. Bezpłatny i szybki dojazd po klienta ( bezpłatny w granicach m. Opole)
 2. Dowóz dzieci pod wskazany adres pod opieką taksówkarza
 3. Usługi transportowe dla firm z możliwością rozliczenia na fakturze zbiorczej
 4. Usługi transportowe dla firm, forma rozliczenia – do uzgodnienia
 5. Obsługa transportowa uroczystości i imprez
 6. Przewóz przesyłek pod wskazany adres i dostarczenie ich do rąk własnych
 7. Zakupy na telefon
 8. Odstawienie samochodu klienta pod wskazany adres
 9. Holowanie samochodów
 10. Pomoc w uruchomieniu samochodu
 11. Wykonywanie zleceń długoterminowych
 12. Zamawianie taksówki na określony termin
 13. Możliwość negocjacji ceny na wyjazdy poza m. Opole
 14. Kursy krajowe i zagraniczne.
 15. Jesteśmy płatnikami podatku od towarów i usług VAT.

Czym jest Polska Sieć Taxi?

Polska Sieć Taxi to innowacyjna usługa polegająca na zamawianiu taxi przez Twój Smartfon. Zainstaluj aplikację i zamawiaj taksówki w każdym miejscu w Polsce. Śledź lokalizację kierowców na swoim ekranie w telefonie.