O nas Radio TAXI 919 Opole

Radio Taxi 919 jest najstarszą korporacją w Opolu.

Powstaliśmy 12 grudnia 1991 r. Pierwszy pasażer, który zamówił naszą taksówkę został przewieziony 11 września 1992 r. Od samego początku zyskaliśmy poparcie i sympatię Klientów i tak trwa do dzisiaj. W naszych taksówkach mogą być Państwo pewni miłej i sprawnej obsługi.

W skład naszej kadry wchodzą odpowiednio przeszkoleni kierowcy, którzy są otwarci na wszelkie życzenia i sugestie Klienta dotyczące zakresu realizowanych usług .

Nasza flota to duże i bezpieczne samochody. Dbamy, aby ich stan techniczny był jak najlepszy.

Pragnąc sprostać wyzwaniom współczesnego rynku przewozów osobowych nasza firma zdecydowała się na wprowadzenie ważnych innowacji opartych o najnowsze technologie z zakresu IT. Z satysfakcją informujemy, że jesteśmy partnerem Polskiej Sieci Taxi, co umożliwia m.in. zamówienie taksówki na terenie całego kraju za pomocą numeru PST-19123, oraz mobilnej aplikacji o tej samej nazwie.

Z NAMI BEZ GOTÓWKI

Zachęcamy do korzystania z Systemu Polskiej Sieci Taxi! Zaloguj się na swoje konto już teraz i przejmij kontrolę oraz zamawiaj usługi online!

Zaloguj się

Czym jest Polska Sieć Taxi?

Polska Sieć Taxi to innowacyjna usługa polegająca na zamawianiu taxi przez Twój Smartfon. Zainstaluj aplikację i zamawiaj taksówki w każdym miejscu w Polsce. Śledź lokalizację kierowców na swoim ekranie w telefonie.