Partnerzy Radio TAXI 919 Opole
Radio_Taxi_Komfort Radio Taxi Komfort Bialystokwww.radiotaxikomfort.pl
tel. (85) 74 444 44
Radio_Taxi_Zrzeszenie_Bydgoszcz Radio Taxi Zrzeszenie Bydgoszczwww.1-9622.pl
tel. (52) 19 622
Super_Hallo_Taxi Super Hallo Taxi Gdanskwww.superhallo.pl
tel. (58) 191 91
City_Taxi_Katowice City Taxi Katowicewww.citytaxi.katowice.pl
tel. (32) 3000 000
Radio_Taxi_Alfa Radio Taxi Alfa Kielcetaxialfa.pl/
tel. (41) 3 444 444
Radio_Taxi_Wawel Radio Taxi Wawel Krakowwww.waweltaxi.pl
tel. (12) 3 888 888 tel. (12) 19 666
Radio_Taxi_Czworki Radio Taxi Czworki Lublinwww.taxilublin.pl
tel. (81) 44 444 44
Green_Cab_Taxi Green Cab Taxi Lodzwww.green-cab.pl
tel. (42) 233 63 33
Elf_Taxi_Olsztyn Elf Taxi Olsztynwww.taxiolsztyn.com.pl
tel. (89) 19 622
Radio_Taxi_Lux Radio Taxi Lux Poznanwww.luxtaxi.com.pl
tel. (61) 19 662
Super_Radio_Taxi Super Radio Taxi Rzeszowwww.supertaxi9622.pl
tel. (17) 19 622
Mix_Taxi_2 Mix Taxi Szczecinwww.mixtaxi.szczecin.pl
tel. (91) 4 340 340
Taxi_Mercedes Taxi Mercedes Torunwww.taximercedes.com.pl
tel. (56) 19 199
Sawa_Taxi SawaTaxi Warszawawww.sawataxi.com.pl
tel. (22) 6 44 44 44
Taxi_Blues Taxi Blues Wroclawwww.taxiblues.pl
tel. (71) 19 661
Taxi_Czerwone_Koguty Taxi Czerwone Koguty Zielona Gorawww.city-taxi-bis.zgora.pl

tel. (68) 19 629

Polska Sieć Taxi Warszawawww.polskasiectaxi.pl

tel. (22) 644 44 55

Sawa Taxi Warszawasawataxi.pl

tel. (22) 644 44 44

Czym jest Polska Sieć Taxi?

Polska Sieć Taxi to innowacyjna usługa polegająca na zamawianiu taxi przez Twój Smartfon. Zainstaluj aplikację i zamawiaj taksówki w każdym miejscu w Polsce. Śledź lokalizację kierowców na swoim ekranie w telefonie.