Przejazdy bezgotówkowe z Polską Siecią Taxi

Dlaczego warto rozliczać się bezgotówkowo?

 

Polska Sieć Taxi 19 123 to między innymi najnowocześniejszy system rozliczeń bezgotówkowych w całej Polsce, który przynosi wymierne korzyści:

 

 • posługujesz się jednym, prostym numerem telefonu w każdym mieście wojewódzkim – 19 123;
 • podróżujesz bez gotówki, co ułatwia rozliczenie oraz zapewnia wygodę przejazdu;
 • dokonujesz opłaty na podstawie wystawianego raz w miesiącu zestawienia kursów i faktury VAT, bez konieczności zbierania licznych paragonów;
 • generujesz oszczędności związane z księgowaniem przejazdów i skracasz czas rozliczania kosztów transportu;
 • monitorujesz wydatki on-line, po zalogowaniu się do strony www,
 • ustalasz limity przejazdów.

Jakie są dostępne rozwiązania?

 1. Elektroniczne Karty Klienta (EKK) i Karty Jednorazowe
  po zakończonym kursie przekazujesz kartę kierowcy, który rejestruje transakcję w systemie, automatycznie otrzymuje potwierdzenie oraz:
  – zwraca kartę w przypadku kart wielorazowych;
  – zatrzymuje kartę w przypadku kart jednorazowych.
 2. TaxiKod
  po zakończeniu kursu podajesz kierowcy otrzymany wcześniej, za pomocą SMSa, TaxiKod. Kierowca komunikuje się z platformą rozliczeniową podając kod i kwotę za kurs. Następuje automatyczna akceptacja, a system przekazuje potwierdzenie realizacji transakcji w formie SMSa do kierowcy a do Ciebie wysyła wiadomość potwierdzenia kwoty, daty, godziny, numeru transakcji oraz numeru kierowcy. Za chwilę otrzymasz także SMSa z kolejnym unikalnym numerem TaxiKod.
 3. Voucher papierowy
  po dojechaniu do celu przekazujesz otrzymany od nas vaucher, wraz z widoczną pieczątką Twojej Firmy, kierowcy. Kierowca wypełnia druk, otrzymujesz kopię potwierdzającą transakcję.

Komfort pracowników


Korzystanie z usług Polskiej Sieci Taxi 19 123 to idealne rozwiązanie dla pracowników, dla których przemieszczanie się w ramach obowiązków służbowych jest codziennością.
Osoby te cenią sobie komfort i krótki czas przejazdu. Podróże służbowe na dworzec czy lotnisko, powszechnie znane z braku miejsc parkingowych, postojowych czy korków nigdy już nie będą uciążliwe.
Rozliczenie z pracodawcą jest prostsze i wygodniejsze. Także sama transakcja jest szybsza, bo wymaga jedynie zaakceptowania kosztu przejazdu.

Czym jest Polska Sieć Taxi?

Polska Sieć Taxi to innowacyjna usługa polegająca na zamawianiu taxi przez Twój Smartfon. Zainstaluj aplikację i zamawiaj taksówki w każdym miejscu w Polsce. Śledź lokalizację kierowców na swoim ekranie w telefonie.